FB

Zamów rozmowę

Kontakt

Biuro Sprzedaży

ul. Potęgowska 12/49, 80-174 Gdańsk
Czynne: pon. - pt., 9:00 - 17:00

tel.: 58 308 24 41, 58 308 24 42
tel.: 785 027 554, 785 012 223

więcej informacji >

Newsletter

Dolina Potęgowska

Dolina Potęgowska to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się zachodniej części Gdańska, nieopodal jeziora Jasień. Na terenie malowniczej kotliny osłoniętej pagórkiem, zlokalizowanych będzie siedem kameralnych budynków mieszkalnych oraz niewielkie oczko wodne podkreślające urokliwe położenie osiedla. W funkcjonalnie i komfortowo zaprojektowanych budynkach, przewidujemy ponad 200 mieszkań o powierzchni od 29 do 80 mkw.  Został już zakończony pierwszy etap budowy.

Dolina Potęgowska znajduje się w malowniczej kotlinie nieopodal jezior Jesień i Otomińskiego. Budynki zostały zaprojektowane w ten sposób, aby większość lokali posiadała atrakcyjną ekspozycję południową lub zachodnią. Do mieszkań przynależą ogródki, balkony lub przestronne tarasy. Pierwszy etap inwestycji to oryginalnie zaprojektowany budynek w kształcie boomeranga, w którym znajdują się mieszkania z efektownymi półkolistymi balkonami, a także dwa lokale usługowe.  Do dyspozycji mieszkańców są windy, podziemny garaż i indywidualne komórki lokatorskie.

Dolina Potęgowska to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się centra handlowe, a nowo wybudowana trasa W-Z pozwala na dogodny dojazd, w ciągu zaledwie 10 minut, do ścisłego centrum Gdańska. Niespełna o jeden kilometr oddalona jest natomiast obwodnica trójmiejska umożliwiająca sprawne poruszanie się po całej aglomeracji. 

Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to przede wszystkim tereny zielone: Jezioro Jasień przewidziane pod rozwój strefy rekreacji, a także Jezioro Otomińskie i Potok Oruński. Z wyższych kondygnacji budynków będzie można oglądać wspaniały widok na położone 100 metrów niżej Żuławy Wiślane oraz pas lasów okalających Jezioro Otomińskie. Wszystko to sprawia, iż Dolina Potęgowska to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, z jednoczesną bliskością centrum oraz doskonałymi warunkami do sportu i rekreacji.

Pierwszy etap budowy osiedla Dolina Potęgowska dobiegł końca. Lokatorzy mogą już odbierać klucze i zajmować się wykończeniem i aranżacją mieszkań. Dodatkowo kupujący, którzy cenią swój czas i pieniądze, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty mieszkania „pod klucz” (ze szczegółami można zapoznać się tutaj). 

O wysokim standardzie wykonania budynku i mieszkań świadczą użyte najwyższej klasy materiały budowlaneNastąpiło już zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla Dolina Potęgowska, i zbliża sie ku końcowi faza projektowa kolejnego zespołu trzech budynków. Już niebawem będzie moża nzapoznać się z nową oferta w biurze sprzedaży. Zapraszamy